اسپاتیفای وارد بازار خاورمیانه می‌شود

royaldownload علم و فناوری


وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: اسپاتیفای محبوب‌ترین سرویس استریم موسیقی در جهان به حساب می‌آید. در اوایل ماه جاری میلادی، مسئولان این شرکت اعلام کردند در حال حاضر 75 میلیون کاربر از سرویس پولی Spotify استفاده می‌کنند. این در حالی است که خبرهای جدید حکایت از آن دارند که اسپاتیفای تمرکز خود را روی جستجو برای یافتن مشتریان جدید گذاشته و از همین رو قصد دارد فعالیت خود را در بازارهای جدیدی ادامه دهد.

اسپاتیفای وارد بازار خاورمیانه می‌شود

بر اساس یک گزارش جدید، شرکت سوئدی اسپاتیفای قصد دارد به طور رسمی فعالیت خود را با آغاز کار در امارات متحده عربی، در خاورمیانه گسترش دهد.

در همین راستا، اسپاتیفای به تازگی دفتر کاری را هم در دبی در اختیار گرفته است. علاوه بر این، استخدام نیروهای جدید نیز در دستورکار قرار گرفته است. اسپاتیفای در این حوزه باید با Anghami به عنوان سرویس پیشتاز پخش موسیقی در منطقه MENA رقابت کند. این سرویس که مقر آن در بیروت قرار گرفته، موفق شده 40 میلیون کاربر را در این محدوده به ثبت برساند. علاوه بر این، قراردادهایی میان این سرویس‌دهنده و برندهای ضبط موسیقی عربی و بین‌المللی نظیر EMI,Universal,Sony و وارنر نیز منعقد شده است.

شاید دوست داشته باشید:

احتمال وجود اکسیژن کافی در مریخ افزایش یافت

خبرگزاری فارس: محققان در گزارشی اعلام کردند که آب شور موجود در زیر سطح ماه به اندازه کافی دارای اکسیژن […]

عرضه نمایشگر چشمی با دقت بی سابقه

خبرگزاری فارس: یک شرکت تجاری از عرضه نمایشگر چشمی با دقت بی سابقه خبر داده است. دقت نمایشگرهای این محصول […]

کپی ۱میلیون آلبوم موسیقی بر روی اسپری رنگ

خبرگزاری فارس: محققان برای نمایش قدرت فناوری های حدید یک میلیون کپی از یک آلبوم موسیقی را فشرده کرده و […]