اسپاتیفای وارد بازار خاورمیانه می‌شود

royaldownload علم و فناوری


وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: اسپاتیفای محبوب‌ترین سرویس استریم موسیقی در جهان به حساب می‌آید. در اوایل ماه جاری میلادی، مسئولان این شرکت اعلام کردند در حال حاضر 75 میلیون کاربر از سرویس پولی Spotify استفاده می‌کنند. این در حالی است که خبرهای جدید حکایت از آن دارند که اسپاتیفای تمرکز خود را روی جستجو برای یافتن مشتریان جدید گذاشته و از همین رو قصد دارد فعالیت خود را در بازارهای جدیدی ادامه دهد.

اسپاتیفای وارد بازار خاورمیانه می‌شود

بر اساس یک گزارش جدید، شرکت سوئدی اسپاتیفای قصد دارد به طور رسمی فعالیت خود را با آغاز کار در امارات متحده عربی، در خاورمیانه گسترش دهد.

در همین راستا، اسپاتیفای به تازگی دفتر کاری را هم در دبی در اختیار گرفته است. علاوه بر این، استخدام نیروهای جدید نیز در دستورکار قرار گرفته است. اسپاتیفای در این حوزه باید با Anghami به عنوان سرویس پیشتاز پخش موسیقی در منطقه MENA رقابت کند. این سرویس که مقر آن در بیروت قرار گرفته، موفق شده 40 میلیون کاربر را در این محدوده به ثبت برساند. علاوه بر این، قراردادهایی میان این سرویس‌دهنده و برندهای ضبط موسیقی عربی و بین‌المللی نظیر EMI,Universal,Sony و وارنر نیز منعقد شده است.

شاید دوست داشته باشید:

بستر فنی رجیستری تبلت آماده شد

خبرگزاری مهر: حمیدرضا دهقانی‌نیا با اشاره به اینکه مرحله دوم اجرای طرح رجیستری تلفن همراه و سایر تجهیزات سیم کارت‌خور […]

ساخت خودرو حبابی با الهام از نوستالژی ب‌ام‌و

عصر ایران: 56 سال از زمان توقف تولید ب‌ام‌و “ایستا” می‌گذرد و اینک یک کمپانی سوئیسی به بازتولید یک مدل […]

مدیر تلگرام طلایی و هاتگرام: ترمز تلگرام را کشیدیم

روزنامه فرهیختگان: تلگرام طلایی جزو کلاینت‌های غیررسمی تلگرام است که در کشور بسیار محبوب شده و کاربرانی میلیونی پیدا کرده […]