اپل برنده ماراتن غول‌های فناوری شد

royaldownload علم و فناوری


رویال دانلود: اپل موفق شد با شکست دادن رقبای سرسختی مثل آمازون، مایکروسافت و گوگل بالاخره رکورد عبور از مرز ارزش سهام 1 تریلیون دلاری را بزند و در مقام نخست قرار گیرد.

به نقل از سی ان بی سی، سهام اپل امروز در بازار از مرز یک تریلیون دلاری عبور کرد و رکوردی خیره کننده و البته افتخاری بزرگ را نصیب خود کرد.

اپل برنده ماراتن نفسگیر غول‌های فناوری شد

در حال حاضر هر سهم اپل در بازار نیویورک به بهای 207 دلار به فروش می رسد.درواقع سهام این شرکت تقریبا 3 درصد افزایش یافته است.

سهام اپل پس از آن رکورددار شد که گزارش سه ماهه قوی خود را منتشر کرد.مجموع سهام اپل در حال حاضر 4،829،926،000 سهم است و قیمت سهام این شرکت امروز حتی از مرز207.05 دلار نیز عبور کرد و در نتیجه اپل را زودتر از رقبابه خط پایان رساند.

دن لویس، تحلیلگر بازار بورس در گفتگو با سی ان بی سی می گوید: “من فکر می کنم این موفقیت بیش از هر چیزبه چگونگی قدرت اکوسیستم اپل در چند دهه گذشته مرتبط است.

اما این پایان تلاش های اپل نیست، عبور از مرز 1 تریلیون دلاری فقط نقطه آغازی برای تلاش های آنان است. من این را فقط به نوعی صحبت کردن در مورد مرحله جدید رشد و سودآوری می دانم”.

ارزیابی ها نشان می دهند فعالیت های اپل در حوزه فضای ابری،اپل پی، آیتونز و خدمات این شرکت موفق شده درامد و سهام این شرکت را اینگونه ارتقا دهد.

فراموش نکنیم که هم اکنون اپل رقبای سرسختی مثل آمازون دارد که در ماه جولای 900 میلیارد دلار ارزش بازار را به خود اختصاص داده است.

شاید دوست داشته باشید:

گوگل یک گوشی میان رده عرضه می‌کند

خبرگزاری مهر: گوشی پیکسل ۳ به دلیل دوربین خوب و نرم افزارش مشهور شده است. اکنون شواهد جدید نشان می […]

حذف تامبلر از اپ‌استور به دلیل محتوای نامناسب

خبرآنلاین: اپل اپلیکیشن میکروبلاگ تامبلر/ Tumblr را از اپ استور حذف کرد. این حذف به دلیل وجود محتوای نامناسب در […]

تاثیر ضدحساسیت مکیدن پستانک نوزاد توسط مادر

خبرگزاری مهر: پژوهشگران با ۱۲۸ مادر نوزادان بالای ۱۸ ماه در چند نوبت گفتگو کرده‌اند و از میان مادرانی که […]