حمله هکر‌ها به ۱۹ هزار صفحه و پایگاه صهیونیستی

royaldownload علم و فناوری ایرنا: هکرها درهمبستگی با ملت فلسطین و شهدای تظاهرات ‘بازگشت بزرگ’ بیش از 19 هزار صفحه و پایگاه اینترنتی اسرائیلی را هک کردند.

به گزارش خبرگزاری ‘اخبار فلسطین’؛ این هکرها روز پنجشنبه تصاویری از تظاهرات ‘بازگشت بزرگ’ که جمعه گذشته(10 فروردین) در مناطق مرزی نوار غزه با سرزمین های اشغالی فلسطین برگزار شد را بر روی صفحه اصلی این پایگاه ها منتشر کردند.

‘خالد صافی’ فعال رسانه ای فلسطینی در گفت و گو با پایگاه اخبار فلسطین اظهارداشت: انتظار می رفت که گروه ‘انونیموس’ حمله خود به پایگاه های اینترنتی رژیم صهیونیستی را در چند روز آینده انجام دهد ولی برای حمایت از آرمان، همبستگی با ملت فلسطین و وارد کردن خسارت های اقتصادی بیشتر به این رژیم، حمله هکری خود را زودتر انجام دادند.

وی افزود: حمله به صفحات و پایگاه های اسرائیلی از خارج فلسطین و در پاسخ به جنایت های اشغالگران در حق اعتراض مسالمت آمیز فلسطینی ها در تظاهرات های شرق نوار غزه در روز جمعه انجام شد.

صافی اضافه کرد: چنین حمله ای می تواند خسارت های سنگینی به اقتصاد رژیم صهیونیستی وارد کند زیرا زیرساخت های الکترونیکی نهادهای حکومتی، بانک ها، وزارت خانه ها تا چراغ های راهنمایی و رانندگی را تحت تاثیر قرار می دهد و کسب و کار را نیمه تعطیل می کند.

وی گفت: اسرائیل امروز خود را با یک حمله سایبری گسترده روبرو دید و غافلگیر شد.

مردم غزه از روز جمعه گذشته (10 فروردین) با برگزاری تظاهراتی در سالگرد «روز زمین» با عنوان «بازگشت بزرگ» به اشغالگری صهیونیست ها اعتراض کردند، اما هدف تیراندازی نظامیان صهیونیستی قرار گرفتند که بر اثر آن تاکنون دستکم 19 نفر شهید و بیش از یک هزار و 800 نفر زخمی شده اند.

شاید دوست داشته باشید:

گوگل یک گوشی میان رده عرضه می‌کند

خبرگزاری مهر: گوشی پیکسل ۳ به دلیل دوربین خوب و نرم افزارش مشهور شده است. اکنون شواهد جدید نشان می […]

حذف تامبلر از اپ‌استور به دلیل محتوای نامناسب

خبرآنلاین: اپل اپلیکیشن میکروبلاگ تامبلر/ Tumblr را از اپ استور حذف کرد. این حذف به دلیل وجود محتوای نامناسب در […]

تاثیر ضدحساسیت مکیدن پستانک نوزاد توسط مادر

خبرگزاری مهر: پژوهشگران با ۱۲۸ مادر نوزادان بالای ۱۸ ماه در چند نوبت گفتگو کرده‌اند و از میان مادرانی که […]