درآمد ۲۷ میلیارد دلاری ال جی در ۳ ماه

royaldownload علم و فناوریخبرگزاری ایسنا: به نقل از وب سایت ۹to۵Google، از آنجایی که با پایان ماه ژوئیه ، شرکت های مختلف گزارش های مالی از عملکرد، درآمد و سودآوری خود ارائه می دهند ، حالا شرکت ال جی نیز با انتشار یک گزارش از عملکرد مناسب و قابل قبول خود خبر داده است .

بر اساس این گزارش، علیرغم رقابت شدیدی که در بازار گوشی های هوشمند وجود دارد، ال جی توانسته است در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ میلادی با کسب ۲۷ میلیارد دلار رکورد بالاترین درآمد در نیمه نخست سال را به خود اختصاص دهد.

البته لازم به ذکر است که بازار گوشی های هوشمند این روزها با رکود بالایی مواجه است که به شدت میزان فروش تمامی شرکت های تولیدکننده موبایل را پایین کشانده است .

بر اساس گزارش های منتشر شده ، میزان فروش گوشی های هوشمند بین ماههای مارس و ژوئن سال جاری ۲۰۱۸ میلادی ، ۱.۹۲ میلیارد دلار ثبت شده است که در این میان ال جی حدود ۱۷۱.۹۵ میلیون دلار زیان عملیاتی متحمل شده است .

این شرکت کره ای اعلام کرده که امیدوار است بتواند یک گزارش مالی قدرتمندی را برای پاییز سال جاری میلادی منتشر کند تا علاوه بر وخیم شدن وضعیت و میزان فروش ال جی ، سود و درامد بالایی را برای این شرکت به ارمغان بیاورد.

شاید دوست داشته باشید:

گوگل یک گوشی میان رده عرضه می‌کند

خبرگزاری مهر: گوشی پیکسل ۳ به دلیل دوربین خوب و نرم افزارش مشهور شده است. اکنون شواهد جدید نشان می […]

حذف تامبلر از اپ‌استور به دلیل محتوای نامناسب

خبرآنلاین: اپل اپلیکیشن میکروبلاگ تامبلر/ Tumblr را از اپ استور حذف کرد. این حذف به دلیل وجود محتوای نامناسب در […]

تاثیر ضدحساسیت مکیدن پستانک نوزاد توسط مادر

خبرگزاری مهر: پژوهشگران با ۱۲۸ مادر نوزادان بالای ۱۸ ماه در چند نوبت گفتگو کرده‌اند و از میان مادرانی که […]