رویکرد شهرداری برنامه‌های نجفی است

royaldownload علم و فناوریخبرگزاری ایسنا: سرپرست شهرداری تهران از ادامه رویکرد نجفی در برنامه‌های شهرداری خبر داد.

سمیع الله حسینی مکارم ظهر امروز در حاشیه جلسه علنی شورای شهر پس از انتخابش به عنوان سرپرست گفت: عمده برنامه‌های ما مبتنی بر همان برنامه‌های نجفی و برنامه‌هایی است که شورای شهر تدوین و ابلاغ کرده است.

وی با بیان اینکه ما ادامه دهنده راه نجفی هستیم، گفت: رویکرد اصلی ما برنامه‌های نجفی است البته ممکن است نگاهمان متفاوت باشد.

سرپرست شهرداری تهران با بیان اینکه امیدوارم معاونین شهردار ما را در ادامه این راه گذار کمک کنند، در پاسخ به این سوال که آیا شما بازنشسته هستید یا نه؟ گفت: بازنشسته بودم اما از آنجایی که جانباز بودم و بر اساس قانون جانبازان اجازه ادامه کار دارند با دستور شهردار حکم اعاده بنده صادر شد و در حال حاضر کارمند رسمی شهرداری تهران هستم.

سمیع الله حسینی مکارم پس از انتخاب به عنوان سرپرست شهرداری تهران به شورای شهر آمد و پس از گرفتن حکم سرپرستی‌اش از دست رئیس شورای شهر تهران دقایقی سخنرانی کرد و گفت: امیدوارم با همدلی، مشاوره و همراهی اعضای شورای شهر این دوره گذار تا تعیین انتخاب شهردار به خوبی پیش برود.

مکارم با بیان اینکه همه کارهایی که نجفی انجام داده است سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد، گفت: شفاف سازی، انضباط مالی، تمرکز و تاکید بر قانون و اجرای قانون، مبارزه با فساد، اطلاع رسانی در سایه همدلی و کسب نظر و رای و مشاوره همه اعضا محقق می‌شود.

وی افزود: امیدوارم با همکاری کلیه معاونین و راهنمایی اعضای شورای شهر شهری با نشاط برای مردم رقم بزنیم.

شاید دوست داشته باشید:

تلویزیون زیاد نگاه کنید جوانمرگ می‌شوید!

خبرگزاری ایسنا: پژوهشگران “دانشگاه گلاسگو “(University of Glasgow) اسکاتلند در مطالعه اخیرشان دریافته‌اند افرادی که روزانه بیش از ۲ ساعت […]

فروش آیفون‌های جدید به در بسته خورد

خبرگزاری ایسنا: چندی پیش بود که اخباری مبنی بر دستور کاهش تولید آیفون‌های ارزان قیمت و مقرون بصرفه مدل ۲۰۱۹ […]

درمان سریع و ایمن زخم با لیزر هوشمند

خبرگزاری فارس: پزشکان می گویند به روشی سریع و ایمن برای درمان زخم های پوست و حتی زخم های عمیق […]