رویکرد شهرداری برنامه‌های نجفی است

royaldownload علم و فناوریخبرگزاری ایسنا: سرپرست شهرداری تهران از ادامه رویکرد نجفی در برنامه‌های شهرداری خبر داد.

سمیع الله حسینی مکارم ظهر امروز در حاشیه جلسه علنی شورای شهر پس از انتخابش به عنوان سرپرست گفت: عمده برنامه‌های ما مبتنی بر همان برنامه‌های نجفی و برنامه‌هایی است که شورای شهر تدوین و ابلاغ کرده است.

وی با بیان اینکه ما ادامه دهنده راه نجفی هستیم، گفت: رویکرد اصلی ما برنامه‌های نجفی است البته ممکن است نگاهمان متفاوت باشد.

سرپرست شهرداری تهران با بیان اینکه امیدوارم معاونین شهردار ما را در ادامه این راه گذار کمک کنند، در پاسخ به این سوال که آیا شما بازنشسته هستید یا نه؟ گفت: بازنشسته بودم اما از آنجایی که جانباز بودم و بر اساس قانون جانبازان اجازه ادامه کار دارند با دستور شهردار حکم اعاده بنده صادر شد و در حال حاضر کارمند رسمی شهرداری تهران هستم.

سمیع الله حسینی مکارم پس از انتخاب به عنوان سرپرست شهرداری تهران به شورای شهر آمد و پس از گرفتن حکم سرپرستی‌اش از دست رئیس شورای شهر تهران دقایقی سخنرانی کرد و گفت: امیدوارم با همدلی، مشاوره و همراهی اعضای شورای شهر این دوره گذار تا تعیین انتخاب شهردار به خوبی پیش برود.

مکارم با بیان اینکه همه کارهایی که نجفی انجام داده است سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد، گفت: شفاف سازی، انضباط مالی، تمرکز و تاکید بر قانون و اجرای قانون، مبارزه با فساد، اطلاع رسانی در سایه همدلی و کسب نظر و رای و مشاوره همه اعضا محقق می‌شود.

وی افزود: امیدوارم با همکاری کلیه معاونین و راهنمایی اعضای شورای شهر شهری با نشاط برای مردم رقم بزنیم.

شاید دوست داشته باشید:

کاوشگر‌های ژاپنی تصاویری از یک سیارک فرستادند

خبرگزاری مهر: دوکاوشگر ژاپنی که از فضاپیمای «هایابوسا-۲ »پرتاب شده بودند، به طور موفقیت آمیز روی سیارک ریوگو فرود آمدند […]

هواپیمای بدون موتوری که از عقاب باهوش‌تر است

خبرگزاری مهر: محققان دانشگاه کالیفرنیا موفق به تولید گلایدری ( هواپیمای بدون موتور) شده اند که می تواند بدون نیاز […]

تولید دوربین با قدرت زوم ۶۵ برابر

خبرگزاری مهر: کنون یکی از دوربین های قدیمی و محبوب خود به نام اس ایکس ۶۰ اچ اس را به […]