سقوط خودرو به دره ۵ مصدوم برجای گذاشت

royaldownload علم و فناوری مهر: سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر انحراف یک خودروی پژو از مسیر اصلی و سقوط به دره در منطقه باغستان، پنج تن مصدوم شدند.

نعمت الله عزیزی اظهار داشت: این حادثه رانندگی جاده ای عصر امروز(۱۳ فروردین) رخ داد که طی آن یک دستگاه خودروی پژو۲۰۶ در جاده باغستان منطقه سامان ساوه به سبب بی احتیاطی و انحراف از مسیر اصلی، به دره کنار جاده سقوط کرد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: پس از اطلاع رسانی حادثه بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس منطقه نوبران و همچنین نیروهای سیار هلال احمر ساوه در محل سانحه حضور یافتند.

عزیزی بیان کرد: خوشبختانه این سانحه رانندگی جاده ای تلفات جانی به دنبال نداشت، اما پنج مصدوم برجای گذاشت که سه نفر از این مجروحان توسط نیروهای اورژانس و دو نفر نیز توسط هلال احمر به بیمارستان مدرس ساوه انتقال یافتند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه خاطرنشان ساخت: صبح امروز نیز بر اثر وقوع تصادف میان یک دستگاه تیبا و یک خودروی پراید در محور قدیم ساوه-همدان هفت تن مصدوم شدند.

شاید دوست داشته باشید:

درخواست پناهندگی دیپلمات‌های افغان در کانادا

خبرگزاری تسنیم: «شینکی کروخیل» سفیر افغانستان در کانادا به «رادیوآزادی» گفت: از سال 2002 تا کنون چهار سفیر و 9 […]

سرقت نیم میلیاردی از خانه خیابان جامی

خبرگزاری میزان: پلیس از مردم خواست سارقان خیابان جامی را شناسایی کنند.  هفدهم آذرماه سال گذشته و از طریق مرکز […]

دستگیری دو پسرخاله سارق در تهران

خبرگزاری مهر: دو پسرخاله که اقدام به سرقت منزل می کردند، دستگیر شدند. سرهنگ فخرالدین افراسیابی رییس پایگاه چهارم پلیس […]