سقوط خودرو به دره ۵ مصدوم برجای گذاشت

royaldownload علم و فناوری مهر: سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر انحراف یک خودروی پژو از مسیر اصلی و سقوط به دره در منطقه باغستان، پنج تن مصدوم شدند.

نعمت الله عزیزی اظهار داشت: این حادثه رانندگی جاده ای عصر امروز(۱۳ فروردین) رخ داد که طی آن یک دستگاه خودروی پژو۲۰۶ در جاده باغستان منطقه سامان ساوه به سبب بی احتیاطی و انحراف از مسیر اصلی، به دره کنار جاده سقوط کرد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: پس از اطلاع رسانی حادثه بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس منطقه نوبران و همچنین نیروهای سیار هلال احمر ساوه در محل سانحه حضور یافتند.

عزیزی بیان کرد: خوشبختانه این سانحه رانندگی جاده ای تلفات جانی به دنبال نداشت، اما پنج مصدوم برجای گذاشت که سه نفر از این مجروحان توسط نیروهای اورژانس و دو نفر نیز توسط هلال احمر به بیمارستان مدرس ساوه انتقال یافتند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه خاطرنشان ساخت: صبح امروز نیز بر اثر وقوع تصادف میان یک دستگاه تیبا و یک خودروی پراید در محور قدیم ساوه-همدان هفت تن مصدوم شدند.

شاید دوست داشته باشید:

کاوشگر‌های ژاپنی تصاویری از یک سیارک فرستادند

خبرگزاری مهر: دوکاوشگر ژاپنی که از فضاپیمای «هایابوسا-۲ »پرتاب شده بودند، به طور موفقیت آمیز روی سیارک ریوگو فرود آمدند […]

هواپیمای بدون موتوری که از عقاب باهوش‌تر است

خبرگزاری مهر: محققان دانشگاه کالیفرنیا موفق به تولید گلایدری ( هواپیمای بدون موتور) شده اند که می تواند بدون نیاز […]

تولید دوربین با قدرت زوم ۶۵ برابر

خبرگزاری مهر: کنون یکی از دوربین های قدیمی و محبوب خود به نام اس ایکس ۶۰ اچ اس را به […]