مجتمع آدینه رشت هیچ ربطی به دفتر رهبری ندارد

royaldownload علم و فناوریخبرگزاری حوزه: رئیس دفتر مقام معظم رهبری در جمع مردم رشت به برخی شایعات اشاره کرد و گفت: متاسفانه شبهه افکنی هایی درباره مجتمع «آدینه رشت» مطرح و منصوب به رهبری شد، این در حالی است که رهبری معظم انقلاب فرمودند از جریان ساخت این مجتمع خبر ندارند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، با بیان اینکه موشک های ما قادر است خاک دشمن را هدف قرار دهد، گفت: دشمن جسارت تعرض به حریم ایران را ندارد، زیرا می داند این ملت شهادت را هدف خود قرار داده اند و با عزت و اقتدار در برابر آنان ایستادگی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه دشمن با اصل نظام جمهوری اسلامی مشکل دارد، تصریح کرد: در طول عمر چهل ساله انقلاب بحران ها و فتنه های مختلفی را پشت سر گذاشتیم و همواره در معرض توطئه های دشمنان قرار داشته و داریم، لذا مقام معظم رهبری همواره بر مقاومت و ایستادگی تاکید فرموده اند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری، با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی، عنوان کرد: مقام معظم رهبری در این نامه از اسلام تعبیر به دین گذشت و مهربانی کردند و از جوانان خواستند که نسبت به قرآن کریم شناخت پیدا کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در ادامه مرحوم آیت الله احسانبخش را یکی از شخصیت های مبارز گیلانی دانست و اضافه کرد: ایشان در زمان تصدی نمایندگی ولی فقیه در استان گیلان بیش از چهار هزار کامیون برای پشتیبانی از جبهه فرستاد و این خدمات فراموش شدنی نیست.

وی با اشاره به موافقت مقام معظم رهبری با استعفای آیت الله قربانی، اظهار کرد: آیت الله قربانی طی نامه ای از رهبر معظم انقلاب خواست که از نمایندگی ولی فقیه در استان گیلان کناره گیری کند، زیرا به دلیل مشکلات جسمی قادر به اقامه نماز جمعه نبود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری همچنین به برخی شایعات اشاره کرد و گفت: متاسفانه شبهه افکنی هایی درباره مجتمع «آدینه رشت» مطرح و منصوب به رهبری شد؛ این در حالی است که رهبری معظم انقلاب فرمودند از جریان ساخت این مجتمع خبر ندارند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، اداره مجتمع آدینه رشت جهت احقاق حقوق مردم را به آیت الله فلاحتی سپرد و گفت: نماینده جدید ولی فقیه در استان گیلان یک شخصیت علمی و ارزشی است، و لذا مردم با حضور گسترده و پرشور در نماز جمعه از امام جمعه خود حمایت کنند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: استان گیلان سابقه درخشانی در تاریخ، فرهنگ، علم و مذهب دارد و همواره رجال دینی این استان در برابر دشمنی ها و ترویج فساد ایستادگی کردند و اجازه ندادند مردم از دین جدا شوند.

وی همچنین، از زحمات آیت‌الله قربانی، نماینده سابق ولی فقیه در استان گیلان تقدیر و تشکر کرد و یادآور شد: آیت الله فلاحتی به عنوان نماینده جدید رهبر معظم انقلاب در گیلان از سابقون و صاحب کمالات بسیاری است لذا با آمدن ایشان بی تردید توفیقات بزرگی نصیب گیلانی ها خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

پورشه علاقه‌مندانش را شوکه کرد

خبرگزاری مهر: شرکت خودروسازی پورشه در هفتادمین سالگرد تاسیس خود با انتشار خبر تولید مدلی به روزشده از یکی از […]

لپ تاپ مجهز به ویندوز ۱۰ با ۲ نمایشگر

خبرگزاری مهر: شرکت ایسوس لپ تاپ جدیدی را در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸ تایوان در معرض دید قرار داده که اگر […]

خودروی دو چرخ که با نمایشگر کنترل می‌شود

خبرگزاری مهر: یک مهندس با الهام از خودروی فورد مدل ۱۹۶۱، اتومبیلی ۲ چرخ طراحی کرده است. خودروهای دوچرخ به […]