موبایل ۲۷۵۰ دلاری تا ۲۰۲۰ به بازار می‌آید

royaldownload علم و فناوری


خبرگزاری مهر: شرکت Trning Robotics تصمیم دارد موبایل جدیدی بسازد. با وجود آنکه این شرکت چند موبایل نه چندان محبوب و ناموفق به بازار ارائه کرده، اما دوباره قصد دارد موبایل جدیدی بسازد.

موبایل ۲۷۵۰ دلاری تا ۲۰۲۰ به بازار می‌آید

این موبایل Turning HubblePhone نام گرفته و مجهز به دو نمایشگر است. هرچند موبایل تا ۲۰۲۰ ارائه نمی شود اما برچسب قیمت ۲۷۵۰دلاری آن بسیار عجیب است. به گفته شرکت این موبایل فناورانه در ژوئن ۲۰۲۰ عرضه می شود.

Hubble Phone دارای یک نمایشگر اصلی همراه نمایشگر ثانویه است.

موبایل مذکور تاشو است یا ممکن است چند مفصل داشته باشد تا نمایشگر در هر جهتی بچرخد. علاوه بر نمایشگر جالب، به نظر می رسد این موبایل چند دوربین دارد. یک حسگر اصلی و بزرگ بالای دستگاه است همراه آن یک بریدگی شبیه آیفون ایکس روی نمایشگر وجود دارد. از این حسگر برای عکسبرداری و همچنین شنایی چهره به کار می رود.

به گفته این شرکت سیستم دوربین به افراد اجازه می دهد تا کارهای مختلفی انجام دهند. به عنوان مثال کاربر می تواند با بیان کردن نام فرد رو به دوربین با او تماس بگیرد.

دوربین اصلی بخشی مهم از موبایل Hubble Phone به حساب می آید. این دوربین مجهز به زوم ۱۵ برابر بصری است. همچنین نرم افزار ادیت ویدئو با قابلیت های متعددی دارد.

علاوه برتمام این موارد شرکت Trning Robotics ادعا می کند موبایل به وسیله دو تراشه اسنپ دراگون۸۵۵ فعال می شود. البته کوالکام هنوز این تراشه رابه بازار عرضه نکرده است.

این شرکت ادعاهای عجیبی درباره موبایل خود دارد. مانند آنکه با یکپارچه کردن فناوری های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی MR همراه فناوری های دیگر تجربه ای جالب برای بازی های رایانه ای ارائه می کند.

شاید دوست داشته باشید:

ساخت رگ‌های خونی مصنوعی با چاپ سه‌بعدی

خبرگزاری فارس: مهندسان دانشگاه «کلرادو بولدور» برای تقلید از هندسه پیچیده رگ‌های خونی، با استفاده از چاپ سه بعدی روشی […]

ضوابط حاکم بر اینترنت اشیاء تصویب شد

پایگاه اطّلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری: جلسه شورای عالی فضای مجازی عصر امروز(دوشنبه ۳۰ مهرماه) به ریاست حسن روحانی، رئیس‌ جمهور تشکیل شد. […]

یک صورت فلکی جدید «گودزیلا» نام گرفت

خبرگزاری مهر: زمانی که فیلم های سینمایی با موضوع هیولای تخیلی بزرگی به نام گودزیلا در جهان ساخته می شد […]