ناصرنصیر: تماشاگران تئاتر، خجالت می‌کشند!

royaldownload علم و فناوری


خبرگزاری میزان: بازیگر سریال شهرزاد گفت: ما می بینیم که در بعضی تئاترها که با نام تئاتر هنری روی صحنه می روند هم شوخی های انجام می شود که بسیاری از تماشاگران از دیدن آنها خجالت می کنند.

رامین ناصرنصیر درخصوص حضورش در نمایش “سرآشپز پیشنهاد می دهد” به کارگردانی “شهاب الدین حسین پور” در نقش یک زن پوش گفت: از نظر من چگونگی ایفای یک نقش در تلویزیون، سینما و یا تئاتر به شخصیت و تربیت فردی بازیگر مربوط می شود. در این نمایش من نقش زن پوش دارم و خودم تصمیم گرفتم که تا کجا پیش بروم که نقش به نوعی وارد لودگی نشود.

ناصرنصیر: تماشاگران تئاتر خجالت می‌کشند

وی در همین راستا افزود: من آگاهانه حد و مرزهای این نقش را رعایت کردم و به نوعی هدف را خنداندن مخاطب هر هر وسیله ای قرار ندادم. وقتی شما برای خنداندن مخاطب هر کاری انجام دهید ممکن است برای چند نفر از تماشاگران خنده دار باشد اما برای سایرین توهین محسوب شود و آنها را ناراحت کند.

بازیگر سریال شهرزاد درباره بروز برخی بی اخلاقی ها در آثار نمایشی تاکید کرد: من نمی خواهم از تئاتر آزاد نام ببرم و بگویم این تئاترها به هر نحو می خندانند. ما می بینیم که در بعضی تئاترها که با نام تئاتر هنری روی صحنه می روند هم شوخی های انجام می شود که بسیاری از تماشاگران از دیدن آنها خجالت می کنند.

به نظر من کمدی در تئاتر کار سختی است و شما باید مرز بین خنداندن و ناراحت کردن مخاطب را پیدا کنید. من در تئاتر “سرآشپز پیشنهاد می‌کند” به دلیل شناختی که از حسین پور داشتم بدون ریسک و دغدغه اثر را پذیرفتم چون می دانستم که وی حدود کمدی را به خوبی می شناسد.

ناصرنصیر درباره احتمال ساخت پروژه شهرزاد 4 و پیشنهادات تازه تصویری خود خاطرنشان کرد: فعلاً که درگیر این نمایش هستم و هنوز پیشنهادی را قطعی نکرده ام. در حال بررسی چند اثر هستم که بعد از تئاتر آنها را قطعی خواهم کرد. درباره شهرزاد 4 هم در رسانه ها صحبت هایی وجود دارد اما از همان ابتدا هم هیچوقت قرار نبود شهرزاد 4 ساخته شود.

شاید دوست داشته باشید:

ضوابط حاکم بر اینترنت اشیاء تصویب شد

پایگاه اطّلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری: جلسه شورای عالی فضای مجازی عصر امروز(دوشنبه ۳۰ مهرماه) به ریاست حسن روحانی، رئیس‌ جمهور تشکیل شد. […]

یک صورت فلکی جدید «گودزیلا» نام گرفت

خبرگزاری مهر: زمانی که فیلم های سینمایی با موضوع هیولای تخیلی بزرگی به نام گودزیلا در جهان ساخته می شد […]

تا ۵ سال آتی هر شهروند ژاپنی یک روبات دارد

پایگاه خبری انتخاب: گروهی از پژوهشگران ژاپنی که در موسسه “یک روبات برای هر نفر” کار می کنند مدعی شده […]