هیچ بی‌گناهی در غزه وجود ندارد!

royaldownload علم و فناوریخبرگزاری ایسنا: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پس از چند روز حمله ارتش این رژیم به فلسطینیان در نوار غزه مدعی شد، «هیچ بی‌گناهی در این منطقه وجود ندارد».

آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ اسرائیل پس از شهادت ۳۱ فلسطینی و زخمی شدن صدها تن از آنها در اثر شلیک نظامیان صهیونیست در مرزهای غزه با اراضی اشغالی گفت: «هیچ بی‌گناهی در غزه نیست».

لیبرمن گفت: همه ساکنان غزه با جنبش حماس در ارتباط بوده و جیره خوار آنها هستند، همه فعالانی که تلاش دارند ما را به چالش کشیده و از مرزها عبور کنند، فعالان نظامی این جنبش هستند.

اسرائیل به دنبال استفاده از گلوله‌های جنگی علیه تظاهرکنندگان غیر نظامی فلسطینی پس از گذشت ۱۰ روز از اعتراض‌ها و درگیری‌ها مورد انتقاد گسترده قرار گرفت.

وزیر جنگ اسرائیل مدعی شد: اسرائیل خواهان تشدید درگیری در غزه نیست اما ارتش هر آنچه که لازم باشد برای حفظ مرزها و تامین امنیت خود انجام خواهد داد.

وی ادعا کرد: “فلسطینیان با این تظاهرات خواهان صلح و همزیستی نبوده بلکه به دنبال نابودی اسرائیل و بازگشت آوارگان هستند”.

لیبرمن همچنین جامعه بین‌الملل را به “نفاق و دو رویی” متهم کرد و گفت: جامعه بین‌الملل بر روی اسرائیل متمرکز شده و عملیات کشتار در سوریه و یمن را نادیده می‌گیرد و شورای امنیت یا اتحادیه عرب به بررسی آنها نمی‌پردازد.

شاید دوست داشته باشید:

موبایل‌های ارزان‌قیمت اندروید حاوی بدافزار هستند

خبرگزاری مهر: گزارش جدید محققان شرکت Avast Threat Labs ، نشان می دهد بیشتر موبایل هایی که گوگل آنها را […]

تاثیر منفی دستگاه‌های الکترونیک بر کیفیت خواب

خبرگزاری ایسنا: به گفته محققان، استفاده طولانی مدت از گوشی‌های همراه و رایانه کیفیت خواب کاربران را با اختلال مواجه […]

از پُست‌های آزاردهنده اینستاگرام خلاص شوید

شبکه اجتماعی اینستاگرام قصد دارد به‌زودی قابلیت جدیدی را به پلت‌فرم خود بیفزاید تا کاربران بتوانند بدون آنفالو (unfollow) کردن […]