هیچ بی‌گناهی در غزه وجود ندارد!

royaldownload علم و فناوریخبرگزاری ایسنا: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پس از چند روز حمله ارتش این رژیم به فلسطینیان در نوار غزه مدعی شد، «هیچ بی‌گناهی در این منطقه وجود ندارد».

آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ اسرائیل پس از شهادت ۳۱ فلسطینی و زخمی شدن صدها تن از آنها در اثر شلیک نظامیان صهیونیست در مرزهای غزه با اراضی اشغالی گفت: «هیچ بی‌گناهی در غزه نیست».

لیبرمن گفت: همه ساکنان غزه با جنبش حماس در ارتباط بوده و جیره خوار آنها هستند، همه فعالانی که تلاش دارند ما را به چالش کشیده و از مرزها عبور کنند، فعالان نظامی این جنبش هستند.

اسرائیل به دنبال استفاده از گلوله‌های جنگی علیه تظاهرکنندگان غیر نظامی فلسطینی پس از گذشت ۱۰ روز از اعتراض‌ها و درگیری‌ها مورد انتقاد گسترده قرار گرفت.

وزیر جنگ اسرائیل مدعی شد: اسرائیل خواهان تشدید درگیری در غزه نیست اما ارتش هر آنچه که لازم باشد برای حفظ مرزها و تامین امنیت خود انجام خواهد داد.

وی ادعا کرد: “فلسطینیان با این تظاهرات خواهان صلح و همزیستی نبوده بلکه به دنبال نابودی اسرائیل و بازگشت آوارگان هستند”.

لیبرمن همچنین جامعه بین‌الملل را به “نفاق و دو رویی” متهم کرد و گفت: جامعه بین‌الملل بر روی اسرائیل متمرکز شده و عملیات کشتار در سوریه و یمن را نادیده می‌گیرد و شورای امنیت یا اتحادیه عرب به بررسی آنها نمی‌پردازد.

شاید دوست داشته باشید:

دورهمی جالب‌ترین ربات‌های دنیا در چین

کنفرانس جهانی ربات 2018 از روز چهارشنبه در شهر پکن چین آغاز شد تا آخرین دستاوردهای رباتیک – از ربات […]

افراد دیابتی قارچ سفید مصرف کنند

خبرگزاری مهر: محققان دریافتند قارچ های دارای کلاهک سفید می توانند با بهبود اجتماع میکروبی روده همانند پری بیوتیک عمل […]

مرورگر ساخت چین تقلبی از آب در آمد

خبرگزاری ایرنا: مرورگر اینترنتی ‘رد کور’ (Redcore) چین که شرکت سازنده آن ادعا کرده بود با ساخت این نرم افزار […]