هیچ بی‌گناهی در غزه وجود ندارد!

royaldownload علم و فناوریخبرگزاری ایسنا: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پس از چند روز حمله ارتش این رژیم به فلسطینیان در نوار غزه مدعی شد، «هیچ بی‌گناهی در این منطقه وجود ندارد».

آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ اسرائیل پس از شهادت ۳۱ فلسطینی و زخمی شدن صدها تن از آنها در اثر شلیک نظامیان صهیونیست در مرزهای غزه با اراضی اشغالی گفت: «هیچ بی‌گناهی در غزه نیست».

لیبرمن گفت: همه ساکنان غزه با جنبش حماس در ارتباط بوده و جیره خوار آنها هستند، همه فعالانی که تلاش دارند ما را به چالش کشیده و از مرزها عبور کنند، فعالان نظامی این جنبش هستند.

اسرائیل به دنبال استفاده از گلوله‌های جنگی علیه تظاهرکنندگان غیر نظامی فلسطینی پس از گذشت ۱۰ روز از اعتراض‌ها و درگیری‌ها مورد انتقاد گسترده قرار گرفت.

وزیر جنگ اسرائیل مدعی شد: اسرائیل خواهان تشدید درگیری در غزه نیست اما ارتش هر آنچه که لازم باشد برای حفظ مرزها و تامین امنیت خود انجام خواهد داد.

وی ادعا کرد: “فلسطینیان با این تظاهرات خواهان صلح و همزیستی نبوده بلکه به دنبال نابودی اسرائیل و بازگشت آوارگان هستند”.

لیبرمن همچنین جامعه بین‌الملل را به “نفاق و دو رویی” متهم کرد و گفت: جامعه بین‌الملل بر روی اسرائیل متمرکز شده و عملیات کشتار در سوریه و یمن را نادیده می‌گیرد و شورای امنیت یا اتحادیه عرب به بررسی آنها نمی‌پردازد.

شاید دوست داشته باشید:

عرضه نمایشگر چشمی با دقت بی سابقه

خبرگزاری فارس: یک شرکت تجاری از عرضه نمایشگر چشمی با دقت بی سابقه خبر داده است. دقت نمایشگرهای این محصول […]

کپی ۱میلیون آلبوم موسیقی بر روی اسپری رنگ

خبرگزاری فارس: محققان برای نمایش قدرت فناوری های حدید یک میلیون کپی از یک آلبوم موسیقی را فشرده کرده و […]

ساخت رگ‌های خونی مصنوعی با چاپ سه‌بعدی

خبرگزاری فارس: مهندسان دانشگاه «کلرادو بولدور» برای تقلید از هندسه پیچیده رگ‌های خونی، با استفاده از چاپ سه بعدی روشی […]