هیچ مورد امنیتی در مرزهای کشور وجود ندارد

royaldownload علم و فناوریخبرگزاری مهر: سردار قاسم رضایی بعد از ظهر یکشنبه در بازدید از پایانه مرزی شهرستان بیله‌سوار در استان اردبیل افزود: هم اکنون نیروهای مرزبانی در آمادگی مثال زدنی برای حفظ و حراست از مرزهای کشور هستند.

وی با اشاره به پوشش دقیق و نقطه به نقطه مرزهای ایران از سوی مرزداران، برقراری ثبات و امنیت در مرزها را مهمترین سیاست جمهوری اسلامی برشمرد.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر اینکه در سایه امنیت کم نظیر مرزها، بستر برای حضور سرمایه‌گذاران فراهم شده است، ادامه داد: حاکم شدن امنیت و ثبات در مناطق مرزی عاملی برای حضور سرمایه‌گذاران بوده و این شرایط در مرزهای ایران و جمهوری آذربایجان بیش از پیش به چشم می خورد.

به گفته وی مرز ایران با جمهوری آذربایجان یکی از مرزهای باثبات کشور بوده و این می تواند در توسعه همکاری ها اقتصادی و تجاری تاثیرگذار باشد.

رضایی تعامل و همکاری مرزی دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان را توام با تفاهم و دوستی عنوان کرد و تصریح کرد: این روند به توسعه مناطق مرزی دو کشور منتج شده است.

وی با اشاره به وجود ۳۸۰ کیلومتر مرز مشترک با جمهوری آذربایجان در شمال این استان تاکید کرد: این نزدیکی می تواند در سایه امنیت و ثبات به توسعه بیش از پیش بخش های مختلف اقتصادی و اجتماعی دو طرف کمک کند.

فرمانده مرزبانی ناجا ۲۴ ساعته شدن گمرک بیله سوار را در شمال استان اردبیل در بهبود شرایط تردد و نیز ارتباطات و همکاری های مشترک موثر دانست و از موافقت مرزبانی در این خصوص خبر داد.

شاید دوست داشته باشید:

جان سخت‌ترین حافظه اس اس دی عرضه شد

خبرگزاری مهر: یک شرکت تجاری حافظه اس اس دی جان سختی عرضه کرده که وزن کمی دارد، کم سروصدا است […]

ابداع روش درمانی ۱۵ دقیقه‌ای برای کچل‌ها

خبرگزاری فارس: به تازگی روش درمانی منحصر به فردی برای رویش مجدد مو در موش ها با موفقیت آزمایش شده […]

وان‌پلاس تلویزیون مجهز به هوش‌مصنوعی می‌سازد

خبرگزاری مهر: شرکت وان پلاس که برای تولید موبایل های ارزان قیمت با قابلیت های برتر مشهور است، قصد دارد […]